Двох українців, які постраждали в ДТП у Польщі відмовляються лікувати через страховку

Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк повідомив, що двох українців, які постраждали в масштабному ДТП у Польщі, відмовляються лікувати. Пояснюють, що через відсутність страховки, передає “РБК-Україна”.

“У нас були два сигналу, що в Ярославі та Жешуві відмовлялися лікувати, тому що немає страховки. Питання в Жешуві ми вирішили, зв’язавшись з госпіталем. Зараз так само будемо контактувати з Ярославом”, зазначив дипломат.

Нагадаємо, що 6 березня поблизу прикордонного пункту пропуску Корчова-Краковець автобус “Познань–Херсон”, в якому перебували 57 громадян України, потрапив у ДТП. Унаслідок аварії загинули 6 осіб. За інформацією МЗС України, в лікувальних закладах перебуває 24 людини. З них 9 у важкому стані.

Водієві вже пред’явили звинувачення. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Володимира К. звинувачують у ненавмисному скоєнні аварії на наземному транспорті. Він вже заявив, що не пам’ятає ситуацію з ДТП. Прокурори заборонили йому залишати територію Польщі. Ймовірною причиною ДТП став невдалий маневр, коли водій вирішив з’їхати на місце стоянки та відпочинку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!