Двох українців заарештували за підозрою у сприянні нелегальній міграції біля узбережжя Великої Британії (фото)

 

Українські поліцейські, спільно з британськими колегами, перевіряють інформацію щодо каналу нелегальної міграції, до якого причетні українські громадяни. Про це інформують у пресслужбі Національної поліції України.

Біля узбережжя Великої Британії іноземні колеги виявили судно, на якому перевозили нелегальних мігрантів. Серед фігурантівнаші співвітчизники. Відтак, поліцейські Національної поліції України перевіряють факт можливого втягнення українців у злочинну діяльність.

Загалом, за даними МЗС України, у грецьких та італійських в’язницях відбувають покарання більше 200 громадян України, яких умовно можна розділити на дві групи: жертви вербувальників та спільники контрабандистів. Про це повідомив начальник департаменту протидії злочинності, пов’язаній з торгівлею людьми, та незаконній міграції Нацполіції Сергій Пантелеєв.

За його словами, 18 листопада, біля узбережжя Східної Англії прикордонні сили за координації з Національним агентством боротьби зі злочинністю (National Crime AgencyNCA) Великої Британії затримали рибальське судно. На ньому знаходилось 69 нелегальних мігрантів з Південно-Східної Європи.

Трьох членів екіпажу, зокрема двох громадян України, заарештовано за підозрою у сприянні нелегальній міграції.
«Наразі, ми спільно з британськими колегами з NCA перевіряємо можливість причетності транснаціональних організованих угруповань до функціонування цього каналу нелегальної міграції. Водночас вивчаємо наявність вербування та втягнення українців у злочинну діяльність. Ми вже неодноразово виявляли факти, коли наші громадяни ставали жертвами торгівлі людьми»,повідомив Сергій Пантелеєв.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!