Дворічного Івана Малетича, що впав в каструлю з окропом, сьогодні нестало

У п’ятницю, 3 травня, у реанімації 8-ї міської клінічної лікарні помер дворічний Іван Малетич, з села Сусідовичі, Старосамбірського району, який впав у каструлю з окропом. Про смерть дитини повідомила “Львівська Мануфактура Новин”.

Нагадаємо,  23 квітня, у селі Сусідовичі, що на Старосамбірщині, 2-річний Іван Малетич впав у 40-літрову каструлю з окропом. Хлопчик отримав 70 % опіків тіла. 

У дитини було 70 % опіків тіла: обпечені тулуб, руки та ніжки. Весь цей час Іванко провів у реанімації у Львівському опіковому центрі 8-ї міської клінічної лікарні. Небайдужі мешканці збирали кошти на порятунок дитини.

Напередодні, мама хлопчика, Іванна Малетич поділилася з журналістами, про те, що нестачі в коштах уже немає, проте стан дитини погіршився.

“Вчора лікар покликав мене на розмову, — розповідає мама. — Сказав, що є можливість поїхати на лікування в Америку, але треба принести всі документи, щоб терміново зробити закордонний паспорт. Я сьогодні все зібрала, принесла, а мені кажуть шокуючу новину. Стан Іванка дуже погіршився, тому все поки відміняється. Лікарі не можуть давати ніяких шансів і прогнозів, поки мовчать”, — повідомляла вона журналістам “Львівської Мануфактури Новин”.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM