Двоє керівників Львівського рибоохоронного патруля потрапили на лаву підсудних за хабар

 

Двоє керівників з Львівського рибоохоронного патруля потрапили на лаву підсудних за хабар. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Слідчі прокуратури області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно двох осіб з керівного складу Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль), які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч. 2 ст. 28 — ч. 3 ст. 3692 (зловживання впливом) КК України.

Встановлено, що вказані особи, зловживаючи службовим становищем, всупереч інтересам служби, вимагали та 04.02.2019 р. отримали у приватного підприємця 28 тис грн неправомірної вигоди, за погодження від імені відомства режиму рибогосподарської експлуатації однієї із водойм на Яворівщині, а також за вплив на прийняття рішення щодо погодження цього режиму у Державному агентстві рибного господарства України.

Обвинувальний акт скеровано до Сихівського районного суду м. Львова для розгляду по суті.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!