Двоє львів’ян викрали мобільний і зняли через “Приват24” понад 24 тис грн

Двоє чоловіків викрали мобільний телефон, після чого увійшли до особистого кабінету користувача в автоматизовану систему банку “Приват24” та переказали понад 24 тис грн на власний банківський рахунок. У подальшому зняли готівку через банкомат та розпорядились незаконно здобутими коштами на власний розсуд.

Як повідомляє прокуратура Львівської області, судитимуть львів’ян, що викрали мобільний і через “Приват24” зняли готівку. За процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 21-річного та 25-річного чоловіків, яких обвинувачують у заволодінні майном та грошовими коштами, шляхом несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих систем (ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 361 КК України).

Встановлено, що обвинувачені таємно викрали мобільний телефон потерпілого, після чого увійшли до особистого кабінету користувача в автоматизовану систему банку “Приват24” та переказали понад 24 тис грн на власний банківський рахунок. У подальшому зняли готівку через банкомат та розпорядились незаконно здобутими коштами на власний розсуд.

Максимальне покарання, яке загрожує підсуднимпозбавлення волі на термін до 5 років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!