Димінського оголосили в розшук

Бізнесмен і президент футбольного клубу “Карпати” Петро Димінський був оголошений в розшук органами внутрішніх справ.
Петро Димінський

У п’ятницю, 15 грудня, його профіль з’явився в базі осіб, розшукуваних МВС.

На сайті МВС зазначено, що Димінський переховується від органів досудового розслідування з 11 грудня. Він оголошений в розшук за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 2. ст. 286 КК (Порушення правил дорожнього руху, які призвели до смерті потерпілого).

Нагадаємо, що 18 серпня в районі села Ямельня у Львівській області автомобіль Димінського став учасником аварії, в результаті якої загинула 31-річна Наталія Тріла. Тоді провину за аварію взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. Він був узятий під варту, проте згодом суд пом’якшив міру запобіжного заходу на цілодобовий домашній арешт.

Сам Димінський з 22 серпня перебуває за межами України.

30 серпня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що проведена експертиза ДНК з подушок безпеки в автомобілі показала, що охоронець Димінського, який взяв на себе провину за ДТП, не був за кермом у момент аварії.

9 грудня адвокат Димінського повідомив, що мати загиблої в результаті ДТП Марія Трила заявила про повне відшкодування шкоди, спричиненої ДТП, і відсутність матеріальних претензій у зв’язку з аварією.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!