Директор Черкаського палацу молоді обізвала ублюдками батьків, які дали дітям “закордонні” імена

У Черкасах директор палацу молоді обізвала ублюдками батьків, які дали дітям “закордонні” імена. Висловами чиновниці зацікавилися в мерії, згодом вона підкоригувала свій коментар. У Черкаській міськраді вже прокоментували скандальне висловлювання чиновниці.

Як пише УНІАН, у Черкасах директор міського палацу молоді Олена Петрова нецензурно висловилася про батьків, які дали своїм дітям незвичайні імена.

Про це написав у Facebook колишній секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький. Він також опублікував скріншот зі скандальним коментарем.

На мою думку людина з таким світоглядом має піти у відставку. Сподіваюсь, що [заступник міського голови] Анастасія Чубина дасть раду цій горе-керівнику“, – написав колишній чиновник.

У коментарі Петрова назвала рідкісні імена х*рнею та “безглуздим поєднанням літер”.

Просто наші імена – то слов’янська класика, а довб***ам треба випендритись… Батьки-ублюдки називають дітей закордонними іменами замість того, щоб підтримувати наше“, – написала директор палацу молоді.

У Черкаській міськраді вже прокоментували скандальне висловлювання чиновниці. В Департаменті освіти і гуманітарної політики назвали ситуацію неприємною й пообіцяли зробити висновки.

Незважаючи на те, що Фейсбук є майданчиком для висловлювань приватних, але, оскільки людина є керівником, то ми з нею вже проводимо певну роботу (назвемо її виховною). Відповідні висновки зробимо, в подальшому, я впевнений, таких коментарів не буде“, – сказав в.о. голови департаменту Богдан Бєлов.

Сама Олена Петрова вже відредагувала свій коментар, прибравши з нього образливі вислови.

Як пише 18000.com.ua, чиновниця зазначила, що вона патріотка і любить Україну. У неї двоє дітей і все починається “з малого”. Спочатку батьки, зі слів Петрової, дітей називають іноземними іменами, потім відправляють їх вчитись і відпочивати за кордон і тому подібне. Вона ж прихильниця “свого, українського”. Зауважимо, що у власну фейсбук-сторінку Петрова веде російською мовою.

На запитання, чи є у неї вичерпний перелік імен, батьки носіїв яких підпадають під критерій “убл**ків” та “до*****бів”, директорка відповіла, що перелік “українських” та “слов’янських” імен є в інтернеті.

На попередніх місцевих виборах Петрова працювала у штабі політичної сили “Слуга народу”. На посаді очільника комунального закладу Петрова замінила Нодара Росопідзе. Відповідно, до законодавства конкурс на посаду директора закладу культури не відбувається.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!