Директор департаменту фінансової політики заявив, що Львів рухається до дефолту

Учора, 7 квітня, на засіданні комісії ЛМР з питань фінансів та планування бюджету керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів шаленими темпами рухається до дефолту, передає “Leopolis.news”.

Засідання бюджетної комісії ЛМР відбувалося в режимі “Zoom”-конференції. Відео з коментарем Іщука оприлюднено на сторінці Мар’яни Куц, у “Facebook”.

«21 червня ми повинні віддати 440 мільйонів “Ощадбанку” в Києві за наші запозичення. На сьогодні, за моїми підрахунках, бракує більше ніж 200 млн. Таким чином я повністю припиняю всі видатки з бюджету розвитку для того, щоб запобігти дефолту, який нам грозить божевільними темпами. Майте на увазі, ми прийняли бюджет розвитку у 850 млн. За перший квартал поступило 4 %. Я повітрям фінансувати не можу», — заявив Олег Іщук під час засідання комісії.

Нагадаємо, що бюджет розвитку наповнюється коштом надходжень від продажу комунального майна (приміщень) та землі.

Окрім невиконання бюджету розвитку Львів не виконав бюджет за I квартал ц. р. і за доходами загального фонду. При квартальному плані в 1 млрд 993 млн 807,6 тис грн недоїмка становить 35 млн 979,8 тис грн. З 73 ОТГ Львівської області не виконали план І кварталу за доходами загального фонду 19 територіальних громад.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!