Директор львівського заводу «забув» задекларувати автомобіль за 950 тисяч

За несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані директор ДП «Львівський радіоремонтний завод» відповідатиме в суді, повідомили у прес-службі військової прокуратури Західного регіону.

У ході опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлено несвоєчасне повідомлення директором ДП «Львівський радіоремонтний завод»про суттєві зміни у майновому стані.

Установлено, що13 травня 2017 року вказана посадова особа придбала автомобіль вартістю 950 тис грн.

У зв’язку з цим останнійупродовж 10 діб мав повідомити НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.Утім, повідомив про це тільки 29 липня поточного року, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбаченеч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3 1 липня 2017 року військовою прокуратурою регіону спільно з Управлінням захисту економіки у Львівській області Нацполіції України стосовно директора складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, який направлено до суду для розгляду по суті.

Загрузка...