Дитяча жорстокість: дівчата відлупцювали школярку по обличчю і знімали все на камеру (відео)

Опубліковано 9 Квітня 2019 о 13:30

У Хмельницькому, учениці 7-го класу гуртом познущались з 14-річної дівчинки і виклали відео в інтернет.

Про це повідомило місцеве видання “vsim.ua”.

Як зазначається, інцидент стався ще у п’ятницю, 5 квітня, проте набув розголосу лише зараз.

На відео видно, як троє дівчат по черзі підходять до іншої школярки і б’ють рукою по обличчю. Натомість, жертва насильства навіть не намагається захиститися. Ще декілька дівчат стоять довкола і спостерігають за знущанням. 

Як з’ясувалося, конфлікт стався між ученицями школи № 28 та ліцею № 15.

“Я побачила це відео ще в п’ятницю, ввечері. Але були вихідні й до нас не зверталися. Сьогодні зранку до нас приїхала поліція. Вони теж побачили це відео і вже встановили учасників булінгу. Виявилося, що дівчинка, яку б’ють на відео — це наша учениця. А дівчата, які над нею знущаються, із НВО № 28. Нашій дівчинці — 14 років. Вона відвідує 8 клас. А ті дівчата, які били, — взагалі учениці 7 класу. Зараз ми зідзвонилися із директором 28-ї школи. Вони з’ясовують всі обставини у себе у школі, ми у себе. Зі слів однокласників дівчинки вдалося з’ясувати, що все почалося із словесної перепалки. Дівчата спілкувалися між собою у позаурочний час та листувалися у соцмережах. Виник конфлікт, і дівчата з 28-ї школи приїхали з’ясовувати стосунки до нас. Це було після уроків, за територією школи, на будівництві”, — розповіла директор ліцею № 15 Кіящук Алла.

За її словами, нині з постраждалою дівчинкою працює психолог.

Своєю чергою, директор НВО № 28 Андрій Андрійчук також запевнив, що були проведені всі виховні та роз’яснювальні заходи з батьками і з самими ученицями.

Наразі, всі подробиці інциденту розслідує поліція.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM