Фатальна пожежа на Львівщині: у приміщенні виявили тіло 34-річного чоловіка

За даними прес-служби ГУ ДСНС Львівщини, вчора, 11 квітня, о 21:09 год., на диспетчерський пункт «служби порятунку 101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Красне, Турківського району, у житловому дерев’яному будинку розміром 12х6 м (72 кв. м), критому шифером. По прибутті, вогнеборці винесли з задимленої будівлі тіло 34-річного власника будинку.

Пожежу локалізовано о 22:20 год. та ліквідовано о 22:23 год.

Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 8 кв. м.
Попередня причина пожежі — необережне поводження з вогнем.

Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у помешканнях є порушення громадянами правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівачів та печей, а також куріння у приміщенні, дитячі пустощі з вогнем, перенавантаження або несправність електромережі, необережне поводження з вогнем.
Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки: “Практично кожній пожежі можна запобігти. Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань. Зокрема:
• не залишайте маленьких дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
• не паліть цигарок у ліжку;
• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі;
• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
• подбайте про захист помешкання при користуванні пічним або газовим опаленням.
При виникненні пожежі необхідно негайно викликати вогнеборців за номером “101”, адже кожна хвилина має вирішальне значення!”

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM