Фільм про 10-річного хлопчика з Донбасу отримав престижну премію

Опубліковано 11 Червня 2020 о 15:26

Документальний фільм “Віддалений гавкіт собак” (“The Distant Barking of Dogs”) данського режисера Саймона Леренга Вільмонта отримав престижну премію “Peabody Awards”.

Про це, на своїй сторінці у “Facebook”, повідомив Азад Сафаров, журналіст і асистент данського режисера.

“Я хотів зробити історію про людське життя, про те, яким складним є життя дитини в зоні конфлікту. Як змінюються цінності людського життя в тривалих кризових ситуаціях. Одним з найпрекрасніших моментів є те, що нам вдалося відтворити у фільмі світ дитячого життя, сповненого жаги до комфортного та безпечного існування. І навіть якщо це лише ілюзія мирного життя, то вона підкреслює цю крихку межу, коли мир може луснути, як повітряна кулька, наступної миті за найменшої загрози. І ця ілюзія є єдиною соломинкою до мирного життя в такій стресовій ситуації”, — розповідав режисер фільму.

Стрічка “Віддалений гавкіт собак” розповідає про 10-річного хлопчика Олега, який разом із бабусею живе на Донбасі, поруч із лінією фронту.

Фільм став копродукцією Данії, Швеції та Фінляндії. Картину знімали в селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік. Воно розташоване поряд з Маріуполем і перебуває під контролем України, але часто потрапляє під обстріл через близькість до фронту.

Премію “Peabody Awards” вручають щорічно з 1941 року за внесок у радіо і телебачення у декількох категоріях — “Розважальні шоу”, “Документальні проєкти”, “Подкасти/радіо”, “Новини” та “Дитячі передачі”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM