Фіскальна служба оголосила масштабну спецоперацію “Бастіон” (фото)

Державна фіскальна служба України (ДФС) оголосила з 3 червня старт спецоперації “Бастіон”, яка спрямована на перекриття каналів незаконного переміщення товарів на митну територію України. Про це повідомили в прес-службі ДФС з посиланням на виконуючого обов’язки голови ДФС Олександра Власова, пише “УНІАН”.

“Аналітика останніх місяців показала відновлення низки схем, шляхом яких бюджет втрачає значні суми надходжень, а бізнес працює в нерівних умовах. Саме тому сьогодні існує необхідність в організації дієвих заходів, спрямованих на контроль в режимі 24/7 постачання товарів в Україну від митного кордону до споживача. Операція “Бастіон” — це комплекс заходів, який забезпечить такий контроль”, — цитує прес-служба Власова.

Фото: ілюстративне

У повідомленні наголошується, що ця спецоперація дозволить зменшити частку тіньової економіки, а також забезпечить повноту декларування та сплати податків.

“Наша головна мета — це наповнення державного бюджету України. Як показує аналіз, “Бастіон” дозволить збільшити додаткові податкові та митні надходження на рівні 2 мільярдів гривень щомісяця”, — цитує прес-служба Власова.

За даними ДФС, спецоперація триватиме з 3 червня по 31 грудня поточного року на всій митній території України, зокрема, в пунктах пропуску через держкордон, митні пости, відділи (сектори) митного оформлення, місця доставки товарів, накопичення та реалізації товарів, ввезених на митну територію України з порушенням чинного законодавства.

На центральному рівні буде створено оперативний штаб, до складу якого увійдуть посадові особи начальницького складу підрозділів ДФС, на територіальному — 26 робочих груп у кожному регіоні країни.

Нагадаємо, що Фіскальна служба, у вересні–грудні 2018 року, провела операцію з протидії незаконному обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин, за результатами якої були виявлені факти незаконного переміщення зброї та боєприпасів в кількості понад 2,5 тисячі штук.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!