Флешмоб курсантів в Одесі: російськомовні містяни насміхалися з акції до Дня Героїв Крут

У центрі Одеси, біля пам’ятника Дюку, напередодні Дня пам’яті Героїв Крут відбувся флешмоб курсантів Військової академії.

Щоби вшанувати пам’ять Героїв бою під Крутами 102 роки тому, близько трьох сотень військовослужбовців вишикувалися у слово “Крути” і запалили вогники. Однак не всі оцінили патріотичну акцію, повідомляє “OBOZREVATEL”.

У мережі деякі українці посварилися через цю акцію. Зокрема, багато російськомовних одеситів нібито прочитали викладене слово як “круті” і почали “травити жарти” з цього приводу: “Що крутити?)))”, “Кручу-верчу, на*бати хочу”.

Іншим просто не сподобалася ця акція: “Я з букв ОПЖА збираю слово “вічність”, “Нове свято собі придумали своїми запаленими мізками”, “23 лютого не за горами! Ось то свято батьків та дідів”.

Зі свого боку патріотично налаштовані коментатори висловили свій захват цією акцією і засмутили “ватників”.

“Слава Україні!”, “Молодці! Всім дурням на зло Україна буде завжди”, “Вата образилася відразу. Дійсно, адже не “Ленін” написали))”, “В коменти набігло бидло, в якого на стіні лише рашкованський “Камеді Клаб” і яке співчуває “бідноті”, що, як і 102 роки тому, продовжує нас вбивати. Ганьбище. Їм ніколи не зрозуміти, що Герої не вмирають”, — писали люди в коментарях під відео.

Зазначимо, що акцію організував Одеський обласний центр патріотичного виховання.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!