“FlixBus” відкриває нові рейси через Львів у Чехію та Польщу

Перевізник “FlixBus” запускає нові рейси до Варшави та Острави через Львів. Про це повідомив директор “FlixBus” в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман, пише lowcost.ua.

З нагоди відкриття нових напрямків компанія проводить розпродаж квитків з ціною від 149 гривень, яка поширюється на усі нові зелені лінії, для подорожей у період з 4 по 18 листопада.

Квитки на нові рейси найближчим часом мають з’явитися на офіційному сайті “FlixBus”, а також в мобільному додатку перевізника!

Нові напрямки “FlixBus” з України:

  • Київ–Житомир–Рівне–Луцьк–Люблін–Варшава–Лодзь–Гожув-Великопольский–Щецин (виконуватиме два рази на тиждень ФОП Шерстюк Сергій);
  • Чернівці–Коломия–Івано-Франківськ–Люблін–Варшава (виконуватиме три рази на тиждень перевізник “ІВ-АВТО”);
  • Львів–Краків–Катовіце–Богумін–Острава (виконуватиме два рази на тиждень “АСІК” Польша).

Початок виконання рейсів запланований на 4–5 листопада, залежно від лінії.

Читайте також:   Захоплення влади та зміна кордону: СБУ викрила інтернет-агітаторів у трьох областях (фото)

Лінії з Києва в Щецин та з Чернівців у Варшаву виконуватимуть перевізники-партнери, автобуси яких повністю відповідають усім “зеленим” стандартами “FlixBus”: зелена ліврея автобусів, комфортна відстань між сидіннями, безкоштовний Wi-Fi, розетки. Рейси зі Львова в Остраву викноуватиме польский перевізник “ASIK” автобусами з позначкою “in cooperation with Flixbus”, а квитки продаватимуться тільки на 15 спеціальних флікс-місць в автобусі.

У компанії зазначили, що вони продаватимуть квитки на рейси “зелених” автобусів всередині України, відтак у вас з’явиться можливість забронювати квитки з Луцька в Київ і відчути усі переваги подорожей на автобусах, які відповідають усім стаднартм “Flixbus”. До слова, лінія з Києва в Щецин є найдовшою повністю зеленою лінією перевізника.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!