Франківчанина, який чотири роки ґвалтував і довів до самогубства доньку, засудили на 15 років

Опубліковано 20 Травня 2020 о 16:12

В Івано-Франківську суд виніс вирок чоловікові, що впродовж декількох років ґвалтував неповнолітню доньку, таким чином довівши  дівчинку до самогубства.

Про це інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

У судовому засіданні підозрюваний усі обвинувачення у свою сторону заперечував та намагався переконати суд, що донька просто хотіла йому помститися та оговорити з мотивів особистої помсти. Проте його свідчення були спростовані показами свідків, яких було допитано під час судового процесу та зібраними доказами. Зокрема і передсмертною запискою, знайденою в кишені загиблої.

“Суд погодився з позицією прокуратури Івано-Франківської області та засудив 40-річного іванофранківця до 15 років позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених ч. 4 ст. 152 («Зґвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а також зґвалтування малолітньої») та ч. 3 ст. 153 («Задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи, вчинене щодо малолітньої чи малолітнього, якщо воно спричинило особливо тяжкі наслідки») КК України”, — йдеться в повідомлення пресслужби обласної прокуратури.

Встановлено, що підсудний, впродовж 2012–2016 років, застосовуючи психологічний тиск і використовуючи безпорадний стан своєї неповнолітньої дочки, систематично вступав із нею у статеві зносини. Як наслідок, у серпні 2016 року дівчинка повісилася.

Додається, що вирок набирає законної сили після закінчення терміну апеляційного оскарження.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM