Галина Слічна: “На сьогодні жодних рішень щодо перетворення чи реорганізації НВК нема”

Наразі жодних рішень щодо перетворення чи реорганізації НВК нема. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Як зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР, на рівні міністерства освіти вважають, що такі типи навчальних закладів, як навчально-виховний комплекс школа-садок мали би право і надалі функціонувати в такому форматі, в якому вони працювали до прийняття Закону України «Про освіту».

«Щодо ситуації з навчально-виховними комплексами у Законі України «Про освіту» немає конкретно виділеного типу навчального закладу такий, як навчально-виховний комплекс садок-школа. Тобто, є певні запитання до того, як це подається в Законі України «Про освіту».

На сьогодні ситуація виглядає так: вчора в мене відбулася телефонна розмова із заступником міністра освіти Павлом Хобзеєм. Міністерство освіти, зі слів заступника міністра, має дати роз’яснення щодо функціонування навчально-виховних комплексів школа-садок.

Відповідно, на рівні міністерства також вважають, що такі типи навчальних закладів мали би право надалі функціонувати в такому форматі, в якому вони працювали до прийняття Закону України «Про освіту». Як тільки надійде роз’яснення від міністерства освіти, ми будемо рухатися далі.

На сьогодні жодних рішень щодо перетворення чи реорганізації НВК нема. Це питання на даному етапі лише обговорюється, тобто воно перебуває в площині обговорення», – зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!