Галицький суд виніс вирок у справі чиновника Верховної Ради проти львівської журналістки (фото, відео)

Опубліковано 5 Липня 2019 о 18:15

Галицький суд відмовив голові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції Юрію Сорочику у стягненні 100 тисяч гривень моральної компенсації з львівської журналістки Вікторії Балицької, яка 27 січня 2019 р., у своєму “Facebook” поширила інформацію про його конфлікт із патрульними. Водночас, суд задовільнив позов чиновника про часткове спростування оприлюдненої інформації. Про це повідомляє “Львівський портал”.

Фото: Сорочик Юрій

Суд визнав недостовірною інформацію у трьох моментах допису журналіста та вимагає їх спростувати впродовж 10 днів з дати набрання судового рішення законної сили. Зокрема, мова йде про словосполучення: «…патрульні зупинили автомобіль “BMW X5”, бо він рухався без увімкнених фар ближнього світла», «…почав ображати патрульних, а згодом вдарив одного із них кулаком в лице», «агресивний пасажир».

Також суд зобов’язав Вікторію Балицьку не розповсюджувати про Юрія Сорочика недостовірну та негативну інформацію у соціальних мережах, радіо, на телебаченні, в пресі, у мережі Інтернет.

Водночас, Вікторія Балицька повідомила на своїй сторінці, що не згідна з рішенням суду і подаватиме апеляцію.

Як повідомлялося раніше, 27 січня 2019 року, Вікторія Балицька оприлюднила інформацію про те, що 26 січня 2019 року, на кільцевій дорозі Львова, між Рудном і Рясне-Руською, патрульні зупинили автомобіль “BMW X5”, бо він рухався без увімкнених фар ближнього світла. За кермом була жінка. У ході інциденту пасажир цієї автівки почав себе агресивно поводити та, за її словами, вдарив патрульного.

Як виявилося, Юрій Сорочик таки подав до суду на львівську журналістку Вікторію Балицьку. Посадовець вимагає 100 тисяч гривень моральної компенсації за оприлюднену нею інформацію про його конфлікт із патрульними.

1 липня оприлюднили відео конфлікту Юрія Сорочика та патрульних.

Суддя Галицького суду Львова І. Волоско частково задовольнила позов до мене від голови секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання корупції Ю. Сорочика. Суд вважає, що мають бути спростовані кілька речень із публікації. А саме, про те що автомобіль, яким керувала дружина чиновника, рухався без фар ближнього світла, про те, що пасажир був агресивним, ображав патрульних, а згодом вдарив одного кулаком в лице. Вимогу чиновника матеріальної компенсації розміром 100 тисяч суддя залишила без уваги. Повного тексту рішення ще немає, тому не можу більш предметно повідомити деталі. Я із рішенням Галицького суду не погоджуюся і буду подавати алеляцію. Я вважаю, що ми надали усі необхідні докази правдивості тексту. Додаю відео з ударом, яке було продемонстровано у суді. Як можна спростувати, що удару не було, якщо я на 33-34 секунді відео його бачу? Прикро.Володимир Зеленський Дмитрий Разумков Iuliia Mendel Офіс Президента України Андрей Богдан люди мають мати гарантії справдливості в судах. Тому проводьте якнайшвидше судову реформу.

Gepostet von Віка Балицька am Freitag, 5. Juli 2019

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM