Гандбольна "Галичанка" — за крок до шостого поспіль чемпіонства у Суперлізі

Гал переможець стартового етапу

Львівська “Галичанка” стала переможцем стартового тура другого етапу чемпіонату України  з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-2019/2020, який 6–8 березня приймав Ужгород. Змагалася трійка найкращих команд (група А), яка визначилася за результатами першого етапу чемпіонату: чинний чемпіон Суперліги — львівська “Галичанка”, віцечемпіон — ужгородські “Карпати” та миколаївський “Реал”. Як і очікувалося, боротьба була напруженою та завзятою, однак у підсумку перемогу вирвали львів’янки.

Спочатку, 6 березня, “Галичанка” перемогла ужгородські “Карпати” з різницею у вісім м’ячів — 35:27 (14:12).

Відтак, 8 березня, здолала й миколаївський “Реал” — 26:22 (14:14).

Одна перемога в активі миколаївських гандболісток, вони подужали господарок: “Карпати”–“Реал” — 28:31 (16:17).

Поточна турнірна таблиця (група А):

1. “Галичанка” Львів — 42 оч.

2. “Реал” Миколаїв — 29 оч.

3. “Карпати” Ужгород — 25 оч.

Наступний 12-й тур відбудеться 10-12 квітня у Миколаєві.  А останній 13-й тур прийматиме Львів 24-26 квітня. “Галичанка” має усі шанси завершити чемпіонат без фінальних ігор плей-офф, ба більше, львів’янки можуть достроково оформити чемпіонство. Адже, як відомо, якщо після закінчення 13 турів (26-ти ігор) різниця в очках між командами, що зайняли перше і друге місця, складе  більш як 5 очок, то переможець отримає “золото” без фінальної серії ігор «плей-офф». Отож, для дострокового оформлення чемпіонства львівським гандболісткам залишилося здобути лише одне очко.

varta1.com.ua: Новини