Генеральний директор «Carlsberg Ukraine» прокоментував скандал із львівською пивоварнею «Правда»

Опубліковано 25 Червня 2020 о 18:10

У «Carlsberg Ukraine» прокоментували позов компанії до львівської крафтової пивоварні «Правда» через те, що остання випустила лімітовану серію пива «1716», етикетка якого схожа на етикетку пива «Львівське 1715».

У коментарі виданню “The Page” генеральний директор «Carlsberg Ukraine» Євген Шевченко зазначив, що компанія діяла і діятиме у рамках закону, захищаючи права інтелектуальної власності та репутацію її брендів.

«Паразитування на багаторічному успіху чужих брендів — сумнівна, на наш погляд, бізнес-модель і бізнес-практика. Впевнений, що більшість гравців ринку розуміють, що фокус на розвитку власних брендів є більш перспективним і доброчесним як з точки зору бізнесу, так і репутації», — зазначив Шевченко.

Йдеться про те, що «Carlsberg Ukraine» вимагає зняти з продажу пиво, яке «Правда» випустила понад рік тому, і в майбутньому його не виготовляти. Про це розповів виданню “Zaxid.net” засновник пивоварні Юрій Заставний.

«Етикетку пива «1716» спеціально зробили схожою на етикетку «Львівського 1715», щоб пожартувати над масовим виробником», — зазначає Заставний.

Юристи «Carlsberg Ukraine» зазначали, що через використання «Правдою» на своєму пиві етикетки з елементами, що схожі на елементи етикетки «Львівського 1715», споживачі можуть сплутати ці два пива.

Нагадаємо, що Юрій Заставний розповів, у “Facebook”, що броварня отримала листа від “Carlsberg Ukraine” про пиво «1716». У разі ігнорування листа автори попереджають про можливість судового процесу проти Театру пива «Правда».

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM