“Генпрокурор розголосив таємницю слідства у справі Гандзюк” — адвокат Масі Найєм (фото)

Опубліковано 10 Червня 2019 о 13:35

Активісти під ГПУ вимагають оголошення нових підозр двом фігурантам — Гордєєву та Рищуку. Про це повідомляє “TheInsider”.

Адвокат Масі Найєм, під час акції під Генеральною прокуратурою, зазначив, що генпрокурор вкотре розголосив таємницю досудового слідства.

На його думку, “свідомі чи несвідомі помилки генпрокурора” заважають слідству.

Так, генеральний прокурор Юрій Луценко, у соціальній мережі, повідомив, що рідні Катерини Гандзюк не дають свідчення проти когось крім голови Херсонської облради Владислава Мангера та помічника депутата облради Олексія Левіна. Про це він зазначив, відповідаючи на питання про підозри іншим ймовірним організаторам вбивства Катерини Гандзюк.

Адвокат наголосив, що організатори вбивства Катерини Гандзюк отримали м’які покарання — від 3 до 6,5 років, хоча мали отримати від 7 до 10, якби не підписали угоду зі слідством. На цю угоду погодився батько Катерини Гандзюк, і згідно з нею засуджені зобов’язані свідчити проти всіх замовників та причетних до вбивства Катерини.

“Ми не знаємо, скільки замовників убивства Каті. Але дивно склалось, що Гордєєву і Рищуку (голова Херсонської ОДА та його заступник — ред.) не оголосили підозри. Засуджені зобов’язані дати нові покази, які ляжуть в основу нових підозр”, — сказав Найєм.

Він, разом з активістами ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк”, під Генеральною прокуратурою вимагав оголошення двох нових підозр — Гордєєву та Рищуку, а також закінчення слідства щодо Мангера та Левіна, яким уже оголосили підозри.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM