Героя України, танкіста-кіборга Євгена Межевікіна змістили з посади як непридатного

Легендарному танкісту, підполковнику Євгену Межевікіну (Адаму) поставили в результаті атестації, “не відповідає займаній посаді”.  Атестацію провели у його військовій частині. 

Про це Межевікін написав, на своїй сторінці в “Facebook”, опублікувавши результати атестації.

“Айй літвінов маладець. Ору. Тепер мене потрібно по атестації прибирати з посади. Начальник, якому місце на лаві підсудних, і розгляд отриманих нагород оцінює підлеглих! На початку 2019 підмінити не вдалося, чекали рік”, — написав Межевікін.

У документі зазначається, що бойовий офіцер «часто перебував на лікарняному та у відпустці» і не повністю справлявся з обов’язками.

Волонтер Роман Синіцин, коментуючи цю інформацію, зазначив: “Ахах. Хто не в курсі, “Адам” Герой України. Один з кращих танкістів. Скільки він російських танків, бронетехніки і живої сили зі своїм екіпажем спалив на “взльотці” ДАПа ніхто точно не знає. Багато. Дуже. І не тільки у ДАПі. Зараз Женю технічно зливають з ЗСУ. Рівень теоретичних знань і практичних навичок на трієчку у Євгена Межевікіна. Цікаво, скільки танків спалили перевіряючі й як у них з цим рівнем”, — написав він.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!