Героїв Майдану, коли вулиця не для Героя

 

Вчора, 13 квітня у Львові на вулиці Героїв Майдану працівники Львівелектротрансу прибираючи територію до Великодня, зафарбували і вірші Героя Майдану, львів’янина Богдана Сольчаника.

Про цей випадок повідомила сестра Героя Віра Гой у соціальній мережі Facebook.

Андрій Мочурад закликає не винити працівника Миколу, так як вказівку дало керівництво і вони поки не прибули телевізійники не хотіли переписувати вірш.


Вчора ЛКП «Львівелектротранс» вибачився перед родичами Богдана Сольчаника і пообіцяв за свої кошти відновити зафарбовані вірші. Однак, втратився не тільки сам вірш, але й атмосфера створення, позитивні відгуки людей, відчуття, що робиться щось корисне і важливе, так коментує цю подію Ольга Якуба, яка виводила цей вірш на стіні. Так, працівник вірш відновить, але це вже буде примусова робота, зроблена без душі, а лиш би щось зробити і залагодити конфлікт…

На 14 квітня “Львівелектротранс”  вже відновив вірші та заявив, що було прийнято рішення зафарбувати вірші через жалюгідний стан фарби під текстом. Однак фото цього жалюгідного стану до такої гучної заяви не прикріплено. 

Ще цікавіше, що працівники жалюгідний стан фарби під шаром тексту побачили, а зовсім облізлу та дійсно жалюгідну фарбу на даху над текстом – ні. Фото стану даху на сьогоднішній день:

Фото, як було

Фото, як стало після фарбування

Фото заново написаних віршів (фото Ольга Чобіт) 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!