Головна освітянка Львова назвала умову, за якої школи будуть переведені на дистанційне навчання

Начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик розповіла про те, як у Львові розпочнеться новий навчальний рік та як працюватимуть заклади освіти в умовах карантину, та що чекає першокласників у перший день навчання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

“З 1 вересня школи Львова починають працювати наживо, оскільки ми зараз перебуваємо у зеленій карантинній зоні. Учні усіх класів будуть вчитися наживо, але у деяких школах передбачено змішану форму навчання, і учні старших класів будуть один чи кілька днів вчитись дистанційно. Відповідне рішення кожен заклад освіти приймає самостійно”, — розповіла Зоряна Довганик.

Вона також додала, що повністю на дистанційне навчання класи/школи будуть переведені у випадку, коли 50 % учнів класу/школи будуть перебувавати на самоізоляції. Також такий варіант, якщо Львів перейде із зеленої карантинної зони.

“Додам, що всі протиепідемічні правила безпеки, які діяли у наших школах минулого року, зберігаються і цьогоріч. Мова про різний час початку уроків, відкриті усі входи до шкіл, масковий режим на перервах. Всі наші школи є забезпечені засобами дезінфекції. Минулого та цього року ми передбачали кошти для кожного навчального закладу на відповідні закупівлі”, — додала Зоряна Довганик.

Також головна освітянка міста зазначила, що у школах Львова й надалі не будуть проводити «лінійок», а перший навчальний день проводитимуть максимально цікаво для школярів.

«Впродовж декількох останніх років у Львові не проводяться так звані «лінійки». Цього року ми особливо наголосили керівникам закладів освіти, щоб вони розвели усіх учнів у часі і просторі, щоб не було великого скупчення людей. Як правило, 1 вересня будуть проводитись зустрічі вчителів з першокласниками, різноманітні майстер-класи, екскурсії.

Цього року у перший клас йде 8816 учнів. Ця цифра є дещо більшою, ніж у минулому році, адже до нас приєднались школи міської територіальної громади. Але якщо порівнювати кількість дітей виключно по львівських школах, то цього року першачків є на 100 менше, ніж торік», — сказала керівниця управління освіти.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!