Головний військпрокурор Анатолій Матіос утік з України: чутки чи правда?

Опубліковано 15 Квітня 2019 о 19:31

Деякі ЗМІ сьогодні повідомили новину — начеб-то Анатолій Матіос залишив територію України й ГПУ зараз це з’ясовує. “УНІАН” звернувся із запитом до Генпрокуратури щодо надання інформації, чи таки головний військовий прокурор покидав територію України, і, якщо він перебуває за кордоном, то де саме і чи має намір повертатися. 

Ряд українських засобів масової інформації поінформували, що заступник генерального прокурора України — головний військовий прокурор Анатолій Матіос залишив територію України. Про це ЗМІ повідомляють, зсилаючись на “Facebook”-сторінку журналіста Василя Крутчака. Журналіст стверджує, що Матіос виїхав з країни через нібито конфлікт з чинним главою держави Петром Порошенком. 

“УНІАН” намагався з’ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності, у самого головного військового прокурора, але за наявними номерами телефону Матіос не відповідав, і на повідомлення в месенджері на момент публікації не відреагував. У військовій прокуратурі Центрального регіону не надали “УНІАН” жодної інформації щодо того, чи залишив Матіос територію України, чи він перебуває на своєму робочому місці.

У прес-службі Генеральної прокуратури зазначили, що для того, щоб уточнити цю інформацію, необхідно направити їм інформаційний запит: «Мені треба це питання уточнити, я маю від вас надати запит, тобто надсилайте відповідний запит», — заявив співрозмовник.

Тож “УНІАН” так і зробив. 

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM