Горе-залицяльнику “світить” в’язниця за розсилку інтимних фото дівчини

Від 2 до 12 років позбавлення волі загрожує тридцятирічному мешканцю Теребовлянського району. Чоловікові інкримінують розповсюдження дитячої порнографії. Про це повідомили у пресслужбі поліції Тернопільської області.

“Підозрюваний впродовж тривалого часу товаришував із шістнадцятирічною сусідкою. У ході спілкування вони обмінювалися власними фотографіями інтимного змісту. За деякий час чоловік перестав цікавити неповнолітню. Вона намагалася уникати зустрічей з ним, не відповідала на телефонні дзвінки. Це не влаштовувало підозрюваного і він різними методами хотів повернути подругу — погрожував їй викласти усі інтимні фото в соцмережі. Коли дівчина відмовилася, то “залицяльник” частину фотографій надіслав її друзям. Про переслідування та шантаж дізналися батьки дівчини і повідомили про це у поліцію”, — розповів начальник відділення поліції № 3 Теребовлі Андрій Купчак.

Правоохоронці вилучили телефон і іншу комп’ютерну техніку на якій зберігалися фото не лише потерпілої, є але й інших неповнолітніх.

Чоловікові оголосили підозру згідно стаття 301-1 Кримінального кодексу України — ч. 1 — умисне одержання доступу до дитячої порнографії з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем чи технологій без мети збуту чи розповсюдження та ч. 3 — виготовлення, розповсюдження, збут дитячої порнографії або примушування неповнолітньої особи до участі у створенні дитячої порнографії.

Порушнику обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Справу слідчі скерували до суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!