Гра мільйонів: у Львові розіграли Кубок Брюхович з футболу (фото)

Опубліковано 24 Вересня 2019 о 15:30

На Кубок Брюхович 2019 заявилось 35 команд з чималою географією: Львів, Рясне, смт Брюховичі, с. Бірки, с. Ясниська, с. Вороців, с. Малехів, с. Карачинів, с. Зелів, була і збірна хлопців з Судану, Нігерії та Мозамбіку.

Про це пише “Діло”, з посиланням на співорганізаторку турніру Юлію Лацик.

Цього року на турнірі відіграли і матч ветеранів між командами «STARперці» зі Львова і «Ті, хто ще може» з Брюхович.

“Це мабуть найбільш колоритна вікова категорія, де гравцям за 35+. Спостерігати за їх грою одне задоволення. Вони просто кайфують від кожної хвилини гри… де треба і пожартують, де треба і слівце закинуть, де можна і посперечаються, а на завершення завжди потиснуть один одному плече. Одним словом справжні досвідчені любителі футболу ) Зіграли вони рахунком 1:4 на користь «Тих хто ще може»”, — пише Лацик.

У вікових категоріях 7–8 років та 9–10 років перемогу здобули діти з ФК «Давай грай», друге місце здобули команди з ФК «Кардинал». А м’яча за найкращого бомбардира отримав Опалінський Маркіян з ФК Кардинал.

Переможцем групи 11–13 років стали хлопці з ФК «Зелено-білі» з Брюхович, фіналістом — ФК «Арсенал» з с. Бірки. Найкращим бомбардиром у цій віковій категорії обрано — Пелеха Андріана з ФК «Зелено-білі».

У категорії 14–17 років перше місце посіла ФК «Групіровка» зі Львова, друге — ФК «Легінь» з Брюхович. Найкращим бомбардиром в цій групі став Кухарський Максим з ФК «Групіровка»

Серед 18–21 року переможцем стала ФК «Легінь» ( Брюховичі), 2-ге місце зайняла ФК «Дністер» (м. Львів). За найбільшу кількість голів відзначили — Бєркова Артема з ФК «Легінь».

І у найстаршій віковій групі, дійсно в запеклій боротьбі, перемогу здобула ФК «Фарго» зі Львова. Фіналістами стала збірна країн Африки ФК «МОZAMBE», а місце кращого бомбардира посів Джорді Кампандже з цієї ж команди.

“На Кубку Брюхович хлопці з усіх команд круті, бо скажу відверто, чекати свого матчу просто так, інколи по пів дня, а ще коли дощ чи холод — це неабияка сила волі.
І от зізнаюсь, дуже люблю ФК Легіон. Ці хлопці з села Бірки, які заявилися до нас на турнір у 2009 бандою з великим полотняним плакатом з помаранчевим написом “LEGION”, зі свитою горластих вболівальників і дівчат, так і по сьогодні з нами щороку фестивалять. За ці 11 років на наших очах вони дорослішали, змінювали вікові категорії, одружувались, ставали батьками, лисіли, набирали вагу. Одним словом, родина. А ще є люди-символи турніру. Приходять, вболівають, жартують, чудять. Без їх присутності і дотепних коментарів до матчів — ми Кубок Брюхович вже і не уявляємо”, — зазначає Лацик. 

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM