Громадянин Австрії з дружиною облаштували в Україні дитячу порностудію (ФОТО)

Днями поліцейські  оголосили про підозру 36-річному громадянину Австрії та його 23-річній дружині за 40 злочинними фактами, пов’язаними з виготовленням та розповсюдженням дитячої порнографії, а також торгівлею людьми. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі Національної поліції України.

У липні минулого року, поліцейські затримали зловмисників, які під виглядом дитячої модельної агенції виготовляли та розповсюджували продукцію порнографічного характеру.

“Зловмисники облаштували дитячу студію в приватному будинку, де здійснювали фото-, відеозйомку напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат, після чого продавали виготовлені матеріали на закритих сайтах”, — повідомив заступник начальника ГУНП у Вінницькій області Олександр Солдатов.

Громадянину Австрії слідчі оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію), а його спільниці — за аналогічною статтею Кримінального кодексу України та ч. 2, ч. 3 ст. 149 ККУ (торгівля людьми).

За такі злочини зловмисникам загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!