Громадянин Польщі намагався підкупити українського прикордонника

Активне проведення заходів з протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Так, 7 серпня цього року, було зафіксовано спробу дачі хабара прикордоннику Львівського загону. Як зазначає прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби, грошову винагороду українцеві пропонував громадянин Республіки Польща.

І робив він це у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Рава-Руська». Його пропозиція — хабар у розмірі 750 гривень, за можливість проїхати на територію України безперешкодно, адже у іноземця були проблеми з документами на автомобіль.

В діях порушника вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст. 369 ККУ «Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди», по даному факту було повідомлено працівників Національної поліції.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

 

 

 

Posted in Зх. Україна, Корупція, НОВИНИ
Çàãðóçêà...