Грубих порушень публічного порядку під час голосування на Львівщині не виявлено

Опубліковано 1 Квітня 2019 о 10:14

Голосування завершене — правоохоронці Львівщини перевіряли усі повідомлення про правопорушення. Під час волевиявлення до поліції області, станом на 20:00 год., надійшло 71 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, з них частково підтвердились 25. За даними відділу комунікації поліції Львівської області, грубих порушень публічного порядку не виявлено.
Відомості про повідомлення внесені до Журналу єдиного обліку, за ними проводились перевірки, вирішуються питання їх правової кваліфікації.
Зокрема, громадяни повідомляли про: невчасний початок роботи виборчої дільниці, незаконну агітацію «за» та «проти» певних кандидатів на посаду Президента України, фотографування виборчих бюлетенів, перебування на виборчій дільниці у стані алкогольного сп’яніння, конфлікти на дільницях та псування бюлетенів. За всіма повідомленнями проводились перевірки.
У Залізничний відділ поліції надійшла заява про те, що поблизу однієї з виборчих дільниць виник конфлікт, з участю голови ДВК. Як з’ясували правоохоронці, голова дільничної виборчої комісії перебував у стані алкогольного сп’яніння. Складено адміністративні матеріали за ст. 179 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві) КУпАП.

У Сокальське відділення поліції надійшло повідомлення від голови однієї з дільничних виборчих комісій про те, що члени комісії помилково зіпсували п’ять виборчих бюлетенів, проштампувавши «ВИБУВ» навпроти прізвища одного з кандидатів на посаду Президента України.
Окрім того, вчора, 31 березня, одне із львівських видань оприлюднило на своїй інтернет-сторінці інформацію про те, що в окремих районах на Львівщині працівники поліції нібито фотографують посвідчення членів виборчих комісій. За цим повідомленням призначено службове розслідування.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM