Халабуда і потвора: мер доручив перевірити законність “Вежі крамарів”

Міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення ще раз детально дослідити питання щодо павільйону на проспекті Свободи, збудованого за погодженням Міністерства культури ще в 2013 році, та винести його на обговорення виконкому. Про це інформує пресслужба ЛМР.

Йдеться про прибудову вздовж Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та міської школи № 62. Як зазначив мер, у павільйоні торгують алкоголем, незважаючи на безпосередню близькість до навчального закладу та церкви.

«Це Міністерство культури прийняло рішення збудувати халабуду біля церкви Петра і Павла, біля нашої школи, тобто продавати під її вікнами алкоголь. Це Міністерство культури погодило свого часу, що такі речі можна робити біля стін школи. Я б дуже хотів, щоб ми відновили справедливість, і ця потвора припинила існування. Мають же бути відповідні звернення, рішення… Велике прохання до керівниць юридичного департаменту й департаменту економічного розвитку: до наступного виконкому проаналізуйте ситуацію, і першочергово ми розглянемо це питання», — зазначив міський голова.

Нагадаємо, у 2013 році, на проспекті Свободи, 16−18, під виглядом літнього майданчика збудували павільйон уздовж єдиного збереженого фрагменту середньовічного міського оборонного муру XIV століття та колегії й костелу єзуїтів, які внесені до спадщини ЮНЕСКО.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!