Харківську автошколу, в якій “вчилась” Зайцева, можуть позбавити ліцензії

Опубліковано 3 Квітня 2019 о 19:17
Як повідомляє “Укрінформ”, харківська автошкола, в якій пропускала заняття Олена Зайцева — фігурантка справи за фактом смертельного ДТП на Сумській, 18 жовтня 2017 року, може позбутися ліцензії. Про це у середу, 3 квітня, розповів на брифінгу заступник начальника ГУ Нацполіції у Харківській області полковник Сергій Чиж.

“Уже завтра комісія Головного сервісного центру МВС розгляне питання про позбавлення автошколи, де отримувала права Олена Зайцева, ліцензії, обов’язкової для навчального закладу”, — зазначив Чиж.

За його словами, в автошколі зафіксовано порушення, у тому числі щодо ведення документації.

“У ході перевірки доведено відсутність Зайцевої на заняттях. Замість чотирьох навчальних класів діяв лише один. Тут же незаконно переобладнано транспорт”, — додав Чиж.

На час перевірки діяльність автошколи було призупинено.

Як повідомляв раніше “Укрінформ”, у серпні 2018 року, у рамках кримінального провадження щодо смертельної аварії в центрі Харкова, в автошколі, що на вулиці Алчевських, у Київському районі Харкова, проведено обшук. Вилучено документи за період з 2 жовтня по 27 листопада 2015 року, коли там вчилася Зайцева. Вже 5 грудня вона отримала права. Водночас, за даними Державної міграційної служби, в період з 8 по 11 жовтня Зайцева перебувала за межами України.

26 лютого 2019 року Київський райсуд виніс вироки Зайцевій і Дронову: по 10 років позбавлення волі кожному і по 3 роки позбавлення права керувати автотранспортом.

1 квітня до Харківського апеляційного суду надійшла кримінальна справа Олени Зайцевої та Геннадія Дронова: адвокати засуджених подали скарги на вироки, винесені їх підзахисним.

Впродовж найближчих двох тижнів буде призначено дату апеляційного судового засідання.

Зайцева і Дронов знаходяться у Харківському СІЗО.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM