Харківський суд зняв арешт з автівки Зайцевої і повернув її вітчиму

У Харкові суд задовольнив клопотання вітчима Олени Зайцевої, винуватиці резонансної ДТП на вулиці Сумській, та повернув йому автомобіль “Lexus”. З позашляховика було знято арешт. При тому, автомобіль іншого учасника ДТП, Генадія Дронова, рідним не повернули. Про це повідомляє “ТСН”.

“Право власності, ми з вами розуміємо, що це виключно отримати цей металобрухт і десь його викинути, або ж просто щоб він десь гнив в іншому місці. Тому з урахуванням всіх цих положень, прошу розглянути і відмовити у цьому клопотанні”, — просив адвокат Дмитро Марцонь.

Ця ініціатива залишилася незрозумілою для представників постраждалих, бо машина в її теперішньому стані великої цінності не являє. Натомість, на думку юристів, вона ще може знадобитися в межах розслідування дій слідчих у цій справі.

Натомість, прокурори були налаштовані поблажливо щодо власника авто та не заперечували проти повернення “Lexus” вітчиму засудженої.

“Даний транспортний засіб не може бути використаний в даному кримінальному провадженні саме як речовий доказ. Крім того, судом при ухваленні вироку задоволенні цивільні позови потерпілих, однак зазначений транспортний засіб також не може бути використаний з метою відшкодування заподіяної шкоди потерпілим, оскільки не належить обвинуваченій Зайцевій”, — пояснив прокурор Валерій Бухан. У підсумку, суд задовольнив клопотання, однак накласти повторний арешт усе ще може ДБР.

Що ж стосується автомобіля “Touareg” другого водія в цій ДТП Дронова, то суд відхилив клопотання про зняття арешту з машини. 

Нагадаємо, кривава аварія сталася 18 жовтня 2017 р., у Харкові. Тоді автомобіль “Lexus”, за кермом якого була студентка Олена Зайцева, врізався у “Volkswagen”, внаслідок чого загинуло шестеро людей: п’ятеро загинули на місці, а шоста жертва аварії померла після тижневої коми. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!