Хотів зарізати всю родину: за жорстоке вбивство матері та доньки злочинець з Львівщини отримав довічне

За вбивство матері та доньки зловмиснику з Львівщини доведеться довічно відбувати покарання за ґратами. Такий вирок Жовківського районного суду набрав законної сили 24.09.2019 р. Про це сьогодні інформують у преслужбі прокуратури у Львівській області, працівники якої довели вину зловмисника.

Трагічний інцидент стався 22.06.2016 р., у будинку зловмисника на Жовківщині. Встановлено, шо зловмисник убив власну матір та доньку, завдавши 38 та 27 ран у життєво важливі органи, а також намагався зарізати зятя і онука, проте останнім вдалось втекти через вікно помешкання.

4-річного хлопчика та його батька госпіталізували у медзаклади, де їх життя вдалось врятувати.

“Враховуючи зібрані докази, які всебічно були досліджені упродовж судового розгляду, судді та присяжні 17.09.2018 р. постановили вирок, відповідно до якого підсудного визнано винним у вчиненні умисного вбивства двох осіб, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України та закінченого замаху на вбивство двох осіб, у т. ч. малолітньої особи, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 — п. 1, п. 2 ч. 2 ст.115 КК України та засуджено до довічного позбавлення волі”, — йдеться у повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!