Хулігани закидали камінням потяг “Львів–Київ”: збитків нанесено на 8000 доларів

Опубліковано 31 Травня 2019 о 15:00

Вчора, 30 травня, о 22:50 год., під Києвом, хулігани закидали камінням швидкісний поїзд № 716 “Львів–Київ” і розбили лобове скло кабіни машиніста та бокове скло пасажирського вагона. Про це повідомили у прес-службі “Укрзалізниці”.

Внаслідок події, на щастя, ніхто не постраждав, втім справою вже займається поліція.

«Швидкісні поїзди “Укрзалізниці” курсують зі швидкостями до 160 км/год, тож протиправні дії сторонніх осіб є небезпечними для локомотивної бригади, адже травмування її членів може призвести до втрати керування електропоїздом. При пошкодженні лобових вікон можливе також травмування пасажирів», – наголосили в Укрзалізниці.

На заміну лобового скла у потязі інтерсіті потрібно близько 8000 доларів. Крім того, через такі роботи поїзд потрібно відсторонити від роботи на три доби, що також додає збитків компанії.

«Псування майна залізниці та колій зокрема — соціально-культурна проблема, що суттєво впливає на безпеку пасажирів. “Укрзалізниця” застерігає громадян від необдуманих вчинків, які можуть спричинити небезпечну ситуацію на залізничному транспорті та призвести до трагічних наслідків», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що з початку 2019 року хулігани розбили 47 склопакетів у вагонах потягів, через що “Укрзалізниця” зазнала збитків на 700 000 гривень.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM