«Хвороби брудних рук»: під час війни з ковідом знизився рівень захворюваності на кишкові інфекції на Львівщині

 

Завдяки суворому дотриманню заходів особистої безпеки, рівень захворюваності на так звані «хвороби брудних рук» — гострі кишкові інфекції знижується. За минулий рік рівень знизився на 60 %, за цей рік — на 45 % повідомили у пресслужбі ЛОДА.

«Фіксуємо зниження рівня захворюваності на вірусний гепатит А — 3 випадки цього року проти 31-го випадку торік. Враховуючи літній період та послаблення карантинних обмежень, які стосуються і закладів громадського харчування, наголошуємо, що  необхідно і надалі строго дотримуватися правил особистої гігієни — дезінфікувати руки та носити маску», — розповіла заступниця гендиректора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України у Марія Озірковська.

Вона також зазначила, що перебіг коронавірусу у госпіталізованих пацієнтів залишається важким, проте загальний рівень захворюваності суттєво знизився.

«Львівська область, як і інші області, досягла показників, що відповідають зеленій зоні епідбезпеки. Щоденно ми реєструємо близько 100 нових випадків на добу. Якщо в період найбільшої захворюваності за тиждень реєстрували 8000 нових випадків, то впродовж останнього місяця щотижнево ми реєстрували 1000–1500 нових випадків. За останній тиждень — 561 випадок», — зазначила Марія Озірковська.

Нагадаємо, у стаціонарах закладів охорони здоров’я Львівської області на госпіталізації перебуває 480 осіб (11,29 % заповнення ліжкової мережі).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!