Ігор Зінкевич: “Не вірю про пальне”, депутат оприлюднив фото з місця катастрофи літака (фото)

Сьогодні, 4 жовтня, внаслідок падіння транспортного літака АН12 у с. Сокільники, п’ятеро осіб загинуло. Як повідомили у 8-мій міській клінічній лікарні, до медичного закладу у важкому стані госпіталізовано трьох постраждалих.

Фото з дрону, як виглядає місце падіння літака АН12 біля Львова, оприлюднив депутат львівської міської ради, Ігор Зінкевич, який також висловив співчуття близьким загиблих.

Ігор Зінкевич також прокоментував ситуацію, оприлюднивши фото з дрону з місця події: ” Також особиста думка: не вірю про пальне, так як не раз чув, що по правилам безпеки, коли в літака закінчується пальне, його мають максимум відвести від міста. Тут видно, що йшов на посадку, причина інша моя думка, чекаємо офіційного коментаря”, — зазначив депутат. 

Також, турбує ця не стала лінія. Схоже у літака були проблеми у польоті, бо швидкість істотно падала і аналіз попередніх польотів цього судна таких проблем не виявив.

Нагадаємо, Андрій Садовий у коментарі повідомив, що причиною загибелі людей в літаку є саме металеві конструкції на борту.

Також, Ігор Зінкевич додає повну хронологію події:

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!