Ігор Зінкевич – офіційно зареєстрований кандидат на посаду міського голови Львова

Керівник ГО “Варта1”, депутат Львівської міської ради, помічник генерального директора Львівської галереї мистецтв ім. Б. Возницького Ігор Зінкевич від сьогодні — офіційно зареєстрований кандидат від партії “ВАРТА” на посаду міського голови Львова.

“Офіційно кандидат на посаду Львівського міського голови! О 9:10 год. успішно зареєстрували, тож тепер назад дороги нема”, — прокоментував подію сам Ігор Зінкевич та подякував усім за підтримку.

Окрім того, Ігор Зінкевич — очолює список кандидатів у депутати до Львівської міської ради у Шевченківському районі міста (йдеться про окремі округи Львівської ОТГ).

Зазначимо, цей округ охоплює Шевченківський район Львова, місто Дубляни, селище Брюховичі, а також села Малехів, Великі Грибовичі, Збиранка, Малі Грибовичі, Гряда, Воля-Гомулецька, Завадів, Зашків, Зарудці, Малі Підліски та Ситихів.

Ігор Зінкевич активно виступає за розвиток транспортної інфраструктури Львова. Більшість запитів під час депутатської роботи у 7-му скликанні Львівської міської ради Ігоря Зінкевича пов’язані із транспортом, упорядкуванням зупинок, покращенням умов праці у комунальних транспортних підприємствах тощо.

Як кандидат у міські голови Ігор Зінкевич пропонує розробити Комплексну схему транспорту міста на 20–30 років і розвантажити центральну частину міста від транзитного транспорту за рахунок будівництва нових доріг, транспортних розв’язок, тунелів та естакад. Виступає за гармонійний розвиток громадського і приватного транспорту, пріоритет громадського електротранспорту, зокрема тролейбусного руху.

Нагадаємо, що «ВАРТА» входить у трійку лідерів політичних сил, що братимуть участь у місцевих виборах у Львові. За результатами крайнього дослідження соціологічної агенції FAMA, «ВАРТА» вже має підтримку у 10 % та впевнено проходить у Львівську міську раду.

Довідково:

Кандидат на посаду мера Львова від Ігор Зінкевич народився 9 червня 1983 року у Львові. Вищу освіту за спеціальністю “Економічна кібернетика” здобув у Львівській комерційній академії.

Читайте також:   У Рудному напали на кандидата в депутати

Працювати почав ще під час навчання. У 2000–2004 роках працював торговим агентом у ТзОВ “Вандем”. У 2005–2006 рр. працював у ТзОВ “Компанія “Лізинговий Дім” на посаді менеджера із надання транспорту в лізинг. У 2006–2009 роках працював старшим менеджером СТО у ТзОВ “УзАвто Львів”. У 2009–2013 роках працює у ПП “КЛС” керівником відділу продаж. Паралельно у 2010-2011 рр. працює у компанії “101 Школа Успіху”, керівник відділу продажу дисконт мережі “Економ клуб S-card”. У 2011–2014 роках працює у ПП “Візіо” на посаді менеджера комерційного відділу.

Під час подій Революції гідності, у квітні 2014 року, з’явилась ГО “Варта1”. Серед засновників якої — Ігор Зінкевич.

У 2014–2019 роках Ігор Зінкевич працює у правоохоронній системі України — він обіймав посаду спеціаліста штабу у Львівському міському управлінні Головного управління МВС у Львівській області.

Із жовтня 2019 року працює на посаді помічника генерального директора у Львівській національній галереї мистецтв імені Бориса Григоровича Возницького.

До Львівської міської ради 7-го скликання Ігор Зінкевич був обраний під час місцевих виборів 2015 року. Він балотувався від політичної партії “Українське об’єднання патріотів — УКРОП”. Представляє виборчий округ № 59 у Шевченківському районі міста Львова (район вулиці Варшавської — проспекту Чорновола). У Львівській міській раді працює у комісії із питань землекористування.

Паралельно до балотування у Львівську міську раду, у 2015 році Ігор Зінкевич також балотувався на посаду міського голови Львова. Тоді він отримав 3,3 % голосів виборців — це був шостий результат серед претендентів на посаду мера Львова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!