Іграшкова зброя та дитяча агресія

Вибираючи іграшку, батьки завжди намагаються знайти щось оригінальне, пізнавальне, розвивальне. Але у дітей теж є свої пріоритети. Для них важливі не тільки форма та зміст, а й можливість отримувати яскраві емоції. Особливо дорослих турбує іграшкова зброя, яка на думку деяких батьків сприяє підвищенню агресивності. Однак, психологи стверджують, що справа не в самій іграшці, а в правилах, які використовуються під час розваги. 

У чому привабливість

Практично у кожного хлопчиська на різних етапах дорослішання виникає інтерес до зброї. А відбувається це не через схильність до агресивності, а тому що цей атрибут є практично у всіх сміливців з улюблених мультфільмів та казок. Крім того, зброю носять представники героїчних по сприйняттю професій, наприклад, поліціянт, військовий, охоронець. 

Схильність до агресивності виникає не від ігор зі зброєю, а від фізичних покарань. Також негативний вплив чинять відносини між батьками, які будуються на рукоприкладстві. У результаті формується стереотип, що сильний і агресивний завжди правий і така модель згодом переноситься у доросле життя.

Шукаємо альтернативу

Однак, психологи рекомендують з обережністю підходить до підбору занадто реалістичних варіантів, оскільки вони програмують на військові дії, хоча і не несуть в собі потенційну небезпеку. Важливо правильно сформулювати суть розваги. Це може бути захист від злих сил або певна спортивна тематика.

Рекомендуємо як альтернативу реальної бойовій екіпіровці застосувати бластери Nerf. Ця марка належить американській компанії “Hasbro”. Усі пропоновані моделі є вигаданими, мають особливу форму, яка дуже віддалено нагадує реальний прототип. Зупинимося докладніше на особливостях продукції “Nerf”:

  • Різноманітність. У колекції є різні по конструкції варіанти — пістолети, гвинтівки, дробовики, арбалети, автомати. Для стрільби використовуються дротики, стріли, кульки, а також в каталог входять моделі, які стріляють струменем води.
  • Цільова аудиторія. Більшість варіантів призначене для хлопчиків від 8 років, але є окрема лінійка “Rebelle” спеціально для дівчаток, в якій всі іграшки виконані в різних відтінках рожевого.
  • Незвичайні серії. Вони стали об’єктом для колекціонування. Наприклад, яскраво червоні рушниці дуже великого розміру або моделі, які можна регулювати залежно від власних потреб.
  • Особливі ефекти. Боєприпаси світяться в темряві, на дротики нанесені особливі візерунки, замість патронів використовуються машинки, можна вибирати режими стрільби (короткий, серійний, автоматичний), стріли під час польоту видають характерний свист.

Важливою перевагою всіх моделей “Nerf” є якісне виконання й гарантована безпека під час гри.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!