Ілля Кива став кандидатом наук: невідомі перешкодили журналістам потрапити на захист (відео)

 

Троє чоловіків у чорному одязі, які відмовлялися представлятись і пояснювати, на кого вони працюють, блокували вхід до аудиторії, у якій захищав кандидатську дисертацію нардеп Ілля Кива. Про це повідомляє “Українська правда”.

Чоловіки відмовились представлятись і показувати посвідчення. На запитання журналістів, хто ці чоловіки в чорному, Ілля Кива відповів: “Студенти чи може аспіранти”. Ці ж чоловіки супроводжували Киву у вбиральню і оберігали його від журналістів.

В Інституті підготовки кадрів відмовилися від пояснень.

Водночас народний депутат Ілля Кива став кандидатом наук із державного управління.

Захист тривав з 10 до 13 години. Члени комісії проголосували одностайно: 13 — за, 0 — проти.

 

Вийшовши з аудиторії після захисту, Кива подякував журналістам, які витратили свій час на висвітлення цієї події, та зазначив, що не сподівався на такий ажіотаж.

На думку Киви, “сьогодні наукова спільнота стала сильнішою”.

Що передувало: Частину журналістів не пускали до Державного інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості, де 26 квітня відбувається захист кандидатської дисертації нардепа ОПЗЖ Іллі Киви.

Ситуація вирішилася лише після втручання представників поліції.

Додамо, що представник ОПЗЖ народний депутат Ілля Кива неодноразово потрапляв у поле зору журналістів. У 2020 році розслідування видання “Наші гроші з Денисом Бігусом” встановило, що нардеп здавав в оренду яму для відходів на Полтавщині і заробив на цьому 1,2 мільйона за рік.

Також він “відзначився” підтримкою білоруського президента-самозванця Олександра Лукашенка, закликав надати допомогу Вірменії в конфлікті щодо Нагірного Карабаху. Одіозний нардеп неодноразово включався в ефір російських пропагандистів, зокрема і зі стін Верховної Ради та розповідав про “розгул репресій та фашизму” в Україні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!