Іноземець не витримав бруду на вікнах “Укрзалізниці” та самостійно помив вікна (фото)

Журналіст з Данії не витримав заляпаного вікна в потязі “Укрзалізниці”. Спочатку він намагався відмити його зсередини вологими серветками, але під час зупинки купив швабру й мийний засіб, щоб остаточно позбутися бруду, повідомляє “24 канал”.

Це сталося кілька днів тому, проте сьогодні, 8 квітня, ця історія набрала розголосу у соціальних мережах. Зокрема, через допис українського блогера в Укрзалізниці — Олега Васильєва. До фото данця він додав світлини брудних вагонів потяга “Київ — Ізмаїл”.

Йоханес Андерсен — данський журналіст, який живе в Україні майже 20 років з невеличкими перервами. Під час мандрівки на південь країни, він придбав квиток на потяг. За іронією долі, місце іноземця розташовувалось у найбруднішому вагоні.

Спочатку він намагався відтерти бруд вологими серветками зсередини, але намарно. Тоді на одній зі станцій він придбав швабру та мийний засіб, щоб помити своє вікно у вагоні. Про це прибирання він запостив фото у фейсбуці, яке підписав: “Прибирати “УЗ” нелегко, але це треба робити, правильно?”.

Він додав, що бруд на поїздах — “древній та стійкий”, тому його довелось “довго шкрябати”.

У коментарях під постом блогера розгорнулася ціла дискусія про те, якими засобами краще відмивати вагони “Укрзалізниці”. Сам данець написав: “Я не перший раз їжджу на “УЗ” і знаю, що це таке”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!