Іноземні інвестори планують збудувати на Львівщині завод з переробки картоплі

У середу, 3 березня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками компанії, яка займається вирощуванням високоякісної картоплі столових та чіпсових сортів. Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

Компанію заснувала група іноземних інвесторів з метою розвитку сільського господарства у Львівській області. Вирощують картоплю у Кам’янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 гектарів. У компанії вже створено 49 робочих місць.

«Ми обрали Західну Україну для ведення бізнесу з вирощування картоплі тому, що тут є сприятливі умови для сільського господарства, зокрема хороші родючі ґрунти та достатня кількість опадів. Ми вирощуємо картоплю і співпрацюємо з компанією «Frito-Lay», яка займається виробництвом чіпсів. Амбітні плани — щоб кожна четверта пачка в Україні була з нашої картоплі», — розповів Олег Дрінь, член Ради Директорів компанії.

Також він зазначив, що компанія планує збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема у крохмаль. На підприємстві хочуть створити близько 50 робочих місць.

Для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині. На меті — налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та постачі сировини до заводу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!