Іспанські фанати вкотре образили Романа Зозулю

1576503550-2963

Фанати «Райо Вальєкано» тривалий час вигукували неприємні слова на адресу українського форварда господарів — Романа Зозулі. Окрім традиційних образ, Зозулю обізвали «комуністом». Про це повідомляє «ТСН».

Зазначимо, що сама зустріч завершилася з рахунком 1:1. Що стосується Зозулі, то він провів у грі 75 хвилин та отримав жовту картку.

Цього сезону на рахунку Зозулі 27 матчів, три забиті голи та одна результативна передача.

«Альбасете» йде на 17 сходинці в турнірній таблиці. Після 29 турів у їхньому активі 34 бали.

Це вже не перший інцидент між фанатами «Райо Вальєкано» та Зозулею.

Поєдинок між цими колективами в рамках першого кола, який відбувся 15 грудня 2019 року, був зупинений саме через образи на адресу Романа. Фанати «Райо Вальєкано», в який свого часу переходив Зозуля, називали його «нацистом». Через це гравці «Альбасете» відмовилися виходити на другий тайм матчу.

Догравання зустрічі «Райо Вальєкано»–«Альбасете»  на 19 лютого, але тепер, на період розгляду справи в Лозанні, попереднє рішення Королівської іспанської футбольної федерації призупинене. Нова дата та час догравання невідомі.

У 2017 році Зозуля став гравцем «Райо Вальєкано», але не провів жодного матчу за клуб, фанати «Райо» влаштовували протест проти нього. Їм не подобається те, що Роман допомагав через свій благодійний фонд українській армії на Донбасі. Тим часом деякі фанати «Райо» воювали на Донбасі проти України.

varta1.com.ua: Новини