Із партії «ЄС» виключили двох депутатів, які намагались заїхати “Геліком” у під’їзд (відео)

Згідно з поданням Ради Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», Центральна Рада прийняла рішення виключити з лав партії депутатів Солонківської та Пустомитівської об’єднаних територіальних громад Миколу Пущака та Андрія Жидачека. Нещодавно згадані особи «прославилися» діями, які не відповідають статусу депутата та суперечать цінностям «Європейської Солідарності».

Про це повідомив на своїй сторінці у “Facebook” народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка, пише «Четверта студія»

«Неприємне, але правильне рішення. 2 грудня відбулось засідання Центральної ради Політичної партії Європейська Солідарність. Згідно з поданням Ради Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», Центральна Рада прийняла рішення виключити з лав партії депутатів Солонківської та Пустомитівської об’єднаних територіальних громад Миколу Пущака та Андрія Жидачека.

Читайте також:   На Золочівщині врятували чоловіка, який провалився під кригу (фото)

Нещодавно згадані особи «прославилися» діями, які не відповідають статусу депутата та суперечать цінностям «Європейської Солідарності».

На останньому засіданні Центральною радою ЄС затверджено також «Кодекс доброчесності депутата». Прописаних в Кодексі норм та правил зобов’язаний дотримуватися кожен депутат від «Європейської Солідарності», у радах усіх рівнів»,зазначив Синютка.

Нагадаємо, що у ніч на п’ятницю, 20 листопада, двоє новообраних місцевих депутатів від партії “Європейська Солідарність” Микола Пущак та Андрій Жидачек на “Mercedes Gelandewagen” намагалися заїхати по сходах у під’їзд багатоповерхівки на околиці Пустомитів.

Відно: “Zaxid.net”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!