Капремонт Замарстинівської: зміна руху громадського транспорту (СХЕМА, РОЗКЛАД)

Опубліковано 15 Травня 2019 о 19:24

З понеділка з 08.00 год. і до 22.00 год. буде перекрито для руху транспорту вул. Замарстинівську, на відрізку від вул. Липинського до вул. Торф’яна. Від завтра заплановане часткове перекриття руху на цій ділянці. 

“Отже, приступають до капітального ремонту іншої частини Замарстинівської від Липиського до Торфяної де розворотнє кільце для трамваю, для того щоб запустити трамвай по Замарстинівській і як планувалося до нового року він міг здійснювати рух, а цей район нарешті за такий довгий період отримав трамвай і можливість ним скористатися”, — зазначив у коментарі виданню депутат міської ради, Ігор Зінкевич. 

Заплановано з завтрашнього дня (16.05.2017 р.) першочергові роботи без перекриття руху, а вже з понеділка 20.05.2019 р. повне перекриття для капітального ремонту цієї ділянки.

“Доречі узгоджено вже з Андрієм Білим і об’їзд громадського транспорту у зв’язку із проведенням ремонтних робіт вул. Замарстинівської (від вул. Липинського до вул Торф’яної) міські автобусні маршрути 26 та 39 тимчасово змінять свою схему руху. 
Міський автобусний маршрут 39 курсуватиме наступними вулицями: просп. В. Чорновола–вул. Липинського–вул. Б. Хмельницького–далі по маршруту.
Міський автобусний маршрут 26 курсуватиме вулицями: по. В. Чорновола–вул. Липинського–вул. І. Миколайчука–вул. А. Лінкольна–вул. Тичини–далі по маршруту”, — додав Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, 16 лютого 2018 р, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)”, який ЛКП «Львівавтодор» уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», — 84 476 020,00 грн.

Ремонтні роботи розпочалися з 5 березня 2018 р. Саме тоді було зроблено підготовчі і демонтажні роботи. Проведено демонтаж трамвайних рейок, роботи по зняттю верхньої частини дороги — асфальту і бруківки. Демонтовано контактну мережу і зовнішнє освітлення. Однак, роботи були призупиненні через виявлення нестійких ґрунтів — плавунів. Після проведення додаткових геологічних досліджень і внесення змін до проекту реконструкції вул. Замарстинівська, 8 червня 2018 р. ремонтні роботи відновлено.

 

Читайте також:   На Львівщині деякі електрички змінять розклад

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM