«Карантин вихідного дня»: на Львівщині поліцейські припинили діяльність 248 закладів

Від початку доби, 14 листопада, станом на 18:00 год., поліцейські Львівщини припинили діяльність 248 об’єктів торгівлі та закладів громадського харчування, які працювали всупереч обмежень «карантину вихідного дня», запроваджених урядом України. Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.

На керівників та громадян, які не реагували на зауваження поліцейських та не припиняли правопорушення, складено 54 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання — штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом у Львові та в області працює 112 рейдових груп — правоохоронці виявляють та реагують на усі повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності.

“Поліція Львівщини вкотре закликає громадян та керівників суб’єктів господарської діяльності суворо дотримуватись карантинних заходів”, — закликають поліцейські.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!