Керівником львівського «Будинку воїна» став захисник Донецького аеропорту

Опубліковано 15 Січня 2020 о 15:57

Комісія Львівської облради обрала Олега Височанського на посаду директора «Будинку воїна».

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради 15 січня.

Сьогодні конкурсна комісія з обрання директора комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок воїна», що на вул. Короленка, 1а у Львові, одноголосно прийняла рішення підтримати кандидатуру Олега Височанського на цю посаду.

Зазначимо, участь у конкурсі взяли два кандидати — Олег Височанський та Андрій Горішевський. Обоє презентували перед членами комісії програму та концепцію розвитку «Будинку воїна».

Відтак комісія рекомендуватиме депутатам на наступній сесії Львівської обласної ради затвердити кандидатуру Височанського й призначити його на посаду директора “Будинку воїна”.

Станом на сьогодні Височанський є в.о. директора цього закладу. У серпні 2014 року він був мобілізований у Збройні Сили України, де проходив службу у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді на посаді заступника командира роти інструктора з парашутно-десантної підготовки.

Виконуючи обов’язки командира роти, брав участь в антитерористичній операції в Донецькій області: селище Піски, Донецький аеропорт, де отримав важке поранення.

Згідно з Указом Президента від 31 липня 2015 року був нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня».

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM