Керівницю одного з ЛКП спіймали на хабарі: жінка займала посаду 20 років

У Львові, 21 січня, на хабарі спіймали очільницю ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталію Юзич. Про це інформує пресслужба ЛМР. 

«Львівська міська рада сподівається на об’єктивне розслідування з боку правоохоронних органів та покарання винних, у разі встановлення порушення», — йдеться в повідомленні.

Також міська рада заявила про готовність максимально сприяти поліції в розслідуванні цього інциденту.

Наталію Юзич підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 500 доларів. На час проведення розслідування чиновницю відсторонили від роботи. Посадовицю затримали безпосередньо в кабінеті під час обідньої перерви. У кабінеті вже кілька тижнів було встановлено пристрої для відео- та аудіозаписування.

Читайте також:   На посаду у львівській митниці повернули колишнього хабарника

Що відомо про підозрювану?

У 2016 році жінка закінчила навчання у Львівському національному університеті ім. Івана Франка й здобула кваліфікацію спеціаліст-юрист.

Впродовж останніх 20 років 53-річна Наталія Юзич працює в ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд». Це комунальне підприємство перебуває у структурі департаменту містобудування Львівської міської ради. Усього в цьому підприємстві працює 9 людей. Підрозділ займається інвентаризацією комунального майна та розробкою проєктно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

%d bloggers like this: