Кіберполіція прикрила низку популярних ресурсів з піратськими фільмами (ФОТО)

Опубліковано 6 Травня 2019 о 13:48

Кіберполіція викрила двох братів у створенні піратських ресурсів з обігом у сотні тисяч гривень. Про це повідомляється у прес-службі кіберполіції України.

Щомісячно за рекламу на піратських онлайн кінотеатрах зловмисники отримували кілька тисяч доларів, які розподіляли між собою.

“Один зі спільників — діючий співробітник фіскальної служби України”, — йдеться у повідомленні.

Наразі, за місцем проживання зловмисників та у одному із регіональних управлінь Державної фіскальної служби України проведено обшуки.

Роботу усіх чотирьох піратських ресурсів — kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top, kino-hd.top — припинено. Щодня ці сайти налічували більше 100 тисяч переглядів, а сайт «kinogo.co.ua» є одним із найвідоміших піратських ресурсів у пошукових системах мережі інтернет.

Працівники кіберполіції встановили: до адміністрування та просування цих піратських ресурсів були причетні двоє братів 38-ми та 32-років. Обидва — мешканці Дніпропетровщини.

Для охоплення більш широкої аудиторії, вони поширювали інформацію про діяльність своїх ресурсів у соціальних мережах, створюючи відповідні публічні групи.

За приблизними оцінками, зловмисники щомісячно заробляли декілька тисяч доларів на рекламі, розміщеній на цих сайтах.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM