Кіберполіція викрила масштабну студію, що виготовляла дитяче порно (фото)

Кіберполіція викрила на Дніпропетровщині злочинну групу, яка знімала та продавала порно, з участю дітей, віком від 9 до 13 років. Про це повідомляє департамент кіберполіції України. 

Учасники злочинного угрупування організували декілька порно-студій на території Дніпропетровської області, де створювали дитячу порнографію.

До організації такої діяльності був причетний 43-річний мешканець Дніпропетровської області, який використовуючи різноманітні засоби впливу схиляв жінок до участі їх дітей у створенні порнографічних відео.

Правоохоронці встановили, що ці жінки з особистої згоди, за гроші, надавали дозвіл на участь своїх дітей у виготовлені порнографічного контенту. Так, вони особисто привозили своїх дітей до обумовлених місць розташування порно-студій. Попередньо, з дітьми проводилася роз’яснювальна бесіда щодо виконання усіх вимог оператора.

Для конспірації, студії розташовувалися у сільській місцевості, а відзнятий порнографічний матеріал збувався в мережі з допомогою засобів анонімізації. Розрахунок за продаж дитячої порнографії відбувався виключно з допомогою криптовалюти.

Оператором був організатор групи, який особисто виконував ролі у таких зйомках. Він також приймав замовлення на створення порнографічного відео з участі дітей різної статі із відповідною тематикою, інтер’єром, кількістю учасників, та інших особистих бажань замовника.

Сьогодні, 20 грудня, працівники запорізького відділу кіберполіції, спільно зі слідчими поліції Запорізької області, за процесуального керівництва Запорізької місцевої прокуратури № 2, проводять одночасно шість санкціонованих обшуків на території Дніпропетровської області, де розміщуються порно-студії та проживають учасники злочинної групи. Наразі, поліцейські вже виявили докази протиправної діяльності фігурантів справи. Вилучається техніка, яка в подальшому буде направлена на експертизу.

Справу кваліфіковано за ч. 5 ст. 301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України. За результатами проведених обшуків буде вирішуватися питання щодо оголошення підозри учасникам злочинної групи. За створення та продаж дитячої порнографії їм загрожує до 10 років ув’язнення.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!